Patito feo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Patito feo

Forumas apie seriala Patito feo
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Luke ..

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Luke*
Atviksti į miesta
Luke*


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-06-11

Luke .. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Luke ..   Luke .. EmptyTr. 11 06 2008 - 11:44

sveikuciai Wink As esu Gintare.Gyvenu Moletuose.Man 13metu,bet jau RugsejO 13d. bus 14. Razz Einu kolkas i 7a klase.
As esu kaip kiti sako grazi,nors pati net nezinau ar tikrai ;D Megstu fotografuotis ir fotografuoti.Aisku kaip ir beveik kiekvienai mergaite patinka sokti tai taip ir man patinka sokt.Megstu dainuoti,nors ir neturiu idealaus balso,bet vistiek dainuoju ;>
Nemegstu pasiputeliu,pamaivu,melagiu ir fyfu.Man jos nepatinka.Tad ir as tokia nesu.
Megstu buti su draugais,vaziuoti prie ezero ir ten praleist gerai laika.Labai megstu Sprite gerima ;> futbOla zaist su draugais ir aisku ji stebet per tv.Megstu vakarais isijungti tv ir ziuret gerus fimus ir serialus ;} Labai myliu gyvunus ir jei tik galeciau irengciau savo namuose zoologijos soda ;D
Beproto noreciau nukeliaut i Australija ir P.Amerika ;> i BuenOs Aires. I love you

Na gal jau uzteks cia apie mane Very Happy Very Happy Very Happy
Jei kas idOmu galit klaust Wink

Luke .. Luchckg2
Atgal į viršų Go down
Grazuole
Susipažysti su Patita
Grazuole


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-07-12
Age : 29
Miestas : Taurage

Luke .. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luke ..   Luke .. EmptyŠt. 12 07 2008 - 13:37

labas Exclamation
Atgal į viršų Go down
 
Luke ..
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Patito feo ::  :: Nariai-
Pereiti į: